بررسی کارت عروسی گل دار نگینی طرح ابریشم

این نوع کارت عروسی عرضه شده در فروشگاه کارت دعوت عقد و عروسی نگارخانه با توجه به شکل و محتوای زیبای خود دارای طرفدارانی در جمع مخاطبان کارت عروسی می باشد.

با این مقدمه به نقد و بررسی این نوع کارت دعوت می پردازیم در وحله اول بررسی این نوع کارت به کاغذ آن توجه می کنیم به این صورت که جنس کاغذ این نوع کارت عروسی از نوع کاغذ مقوایی ۱۲۰ گرم است با رنگ زمینه سفید و کرم در بازار قابل عرضه است و این نوع کاغذ از وسط تا خورده و با برش بسیار دقیق و یک دست به صورت دفترچه ای بیرون آمده است.

بررسی کارت عروسی گل دار نگینی طرح ابریشم

 بعد از کاغذ نوبت به رنگ آن می رسد رنگ این نوع کارت عروسی از نوع ۵ رنگ می باشد که با بهترین زینکبندی توسط بهترین دستگاه روز چاپ موجود در بازار ایران به چاپ رسیده است و بیشتر به آبرنگی معروف است و طیف رنگبندی آن کاملاً مشخص و به صورت مجزا قابل تفکیک است .

طرح بندی این نوع کارت دعوت به صورت گلدار انگلیسی است به شکلی که اگر شما در آثار نقاشی اروپایی مخصوصاً انگلیسی توجه کنید به این سبک بسیار شبیه است و یک نوع فانتزی و خاص بودن را برای این کارت به ارمغان آورده است .

این نوع کارت با توجه به سادگی و قیمت مناسب خود دارای طلاکوب است به این صورت که نام عروس و داماد و تاریخ مراسم را می توان در روی آن جایگذاری کرد بعد از همه اینها نوبت به نگین روی کارت می رسد که در کنار سادگی و زیبایی کارت جلوه بسیار زیبایی از برجستگی و واقعی بودن را به کارت می دهد.

کارت عروسی گل دار نگینی طرح ابریشم

مجموعاً در پایان به این نتیجه می رسیم که کارت عروسی گل دار نگینی طرح ابریشم با توجه به ظاهر ساده و قالب فانتزی خود با عرضه به صورت قیمت مناسب می تواند ذائقه مخاطب را به جهت برآورده سازی نیاز او از این نوع کارت برآورده سازد .

ولی نمی توان به عنوان یک کارت عروسی تمام و کمال همه ملاک های قابل عرضه برای یک کارت عروسی استاندارد را در نظر گرفت .

فروشگاه کارت دعوت عقد و عروسی نگارخانه ضمن تشکر از انتخاب نگارخانه آرزوی خوشبختی برای شما زوج عزیز و زندگی سرشار از مهر و محبت را برای شما آرزومند است .

 

با تشکر گروه هنری نگارخانه

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *