کارت عروسی دست ساز

کارت عروسی دست ساز

از جمله خدمات منحصر به فردی که در فروشگاه کارت عروسی نگارخانه انجام می شود تولید و عرضه کارت عروسی های دست ساز می باشد . این کارت عروسی ها ضمن داشتن زیبایی و کیفیت بسیار عالی ،همانطور که در کارت عروسی های منبت کاری هم به آن اشاره شد دارای دوام و ماندگاری زیادی از حیث جنس به کار رفته در آن نیز می باشند و برای زوج هایی که تمایل دارند کارت عروسی شان را به عنوان یادگار چه برای خود چه دوستان سالهای سال نگه دارند بسیار مناسب است.
بسیاری از افرادی که کارت عروسی به دست آنان می رسد بعد از مطالعه زمان و مکان مراسم معمولاَ آن را در گوشه ای می اندازند و به مرور زمان در لابه لای وسایل گم شده و ارزش خود را از دست می دهند ولی کارت های عروسی دست ساز اینگونه نیست و به ندرت پیش می آد که فردی این کارت به دستش برسد و بی اعتنا بعد از مطالعه آنرا به گوشه ای بیاندازند معمولا ًافراد کارت را در محلی به صورت جداگانه می گذراند و تمام تلاش خود در حفظ و نگهداری آن به کار می بندند زیرا دارای ارزش زیبایی و معنوی فراوانی است .
این کارت ها اغلب در بخش معرق کاری از چوب تخته گردو ،توت ، پرتقال ،زبان گنجشک ، ونو سایر چوب های خوش نقش و محکم ساخته شده و در نمونه کارت های پارچه ای بیشتر از جنس ترمه های زربافت ، پارچه قلمکار ، پارچه جاجیم و ماشته و .. به صورت بسیار زیبا و ماهرانه طراحی ، برش و مونتاژ شده است و قابل ارائه در اندازه و تنوع طرح نقش فراوان می باشد .

 

با احترام فروشگاه کارت عروسی نگارخانه

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *