کارت عروسی لوکس

کارت عروسی لوکس

یک کارت عروسی لوکس و  خاص می‌تواند نشانگر نگاه متفاوت و سلیقه و احترام عروس داماد  به اقوام و آشنایان و مهم تر از همه اهمیت و نگاه شما به مراسم عروسی خود باشد .
در کنار تمامکارهای  ضروری قبل از مراسم عروسی، شاید انتخاب کارت عروسی لوکس و خاص یکی از پر اهمیت ترین قسمت‌ها باشد. کارت  عروسی معمولا به صورت یک پاکت نامه و  یا بسته بندی متفاوت حداکثر یک ماه قبل از عروسی برای اقوام و آشنایان ارسال می‌شود. در کارت عروسی معمولا اسم عروس داماد، تاریخ،زمان مراسم ،عنوان تالار برگزاری مراسم عروسی ذکر می‌شود. همچنین در کارت عروسی، شعری زیبا نیز نوشته می‌شود که نشان‌دهنده‌ی سلیقه و نگاه هنری شماست.

گاهی عروس و دامادهایی که نگاه متفاوتی دارند برای اقوام نزدیک، دوستان، همکاران و … کارت عروسی را به شکل های مختلفی در می اورند و در هریک از کارت‌ها ی عروسی متناسب با  صمیمیت و دوستی  که با میهمان دارند پیامی پیامی متفاوت چاپ میکنند. در این قسمت میخواهیم به این موضوع بپردازیم:

بعضی از کارت های عروسی لوکس شامل شعر و متن های عاشقانه‌ای است که معمولا از چند بیت شعر عاشقانه، نثر ادبی و … در آن استفاده می کنند. این مدل از دعوت برای کارت عروسی بسیار مناسب وحتی در صورت انتخاب شعر خاص ایده آل می باشد و خیلی خوب میتواند منظور را در یک جمله کوتاه برساند. همچنین در بعضی از کارتهای عروسی که در فروشگاه کارت عروسی نگارخانه نیز موجود است می اون عکس دو نفره عروس داماد نیز استفاده کرد.
همچنین گاهی رسم و رسومات بعضی هموطنان عزیزمان بر این است که والیدین هم در کارت عروسی از اقوام دعوت بکنند و نام آنها نوشته شود. این مدل از شعر و متن ها  معمولا رسمی‌تر از متن های عروس داماد در کارت عروسی هستند و در چند خط به طور رسمی، از اقوام و آسنایان برای حضور در مراسم عروسی فرزندشان، دعوت میکنند.
بعضی از عروس داماد ها نیز دوست دارند کارت عروسی لوکس و متفاوت خود را به صورت حضوری برای اقوام خود ببرند در این زمان ممکن است برای افراد مختلف و براساس درجه صمیمیت با عروس و داماد، شعر و متن جداگانه نوشته شود. مثلا برای دوستان نزدیک از یادداشت‌هایی صمیمانه‌تر و برای اقوام از پیام‌های رسمی‌تر استفاده می‌شود.اما باید این نکته را در نظر گرفت که این کار ممکن است هزینه چاپ بیشتری برای شما داشته باشد .

در فروشگاه کارت عروسی نگارخانه شما میتوانید همزمان به که بسیاری از کارت های عروسی سیک ،کارت عروسی لوکس فکارت عروسی ساده، کارت عروسی فانتزی، دسترسی داشته باشید به آلبوم متن با صد ها متن کارت عروسی انگلیسی و فارسی دسترسی داشته باشید.

بعد از انتخاب متن و شعر مناسب برای کارت عروسی باید به دنبال بهترین طراحی متن در این خصوص باشید که در فروشگاه کارت عروسی نگارخانه این امر به صورت رایگان انجام می شود . همیشه سعی کنید انتخابی کنید که بسیار متفاوت و زیبا باشد. این  نگاه متفاوت شما دلیل بر گران بودن کارت عروسی نیست.

امروزه کارت عروسی از تنوع بسیاری برخوردار شده است و برای هر سلیقه و نطری یک طرح ویژه و متفاوت طراحی می‌شود. جهت مشاهده چندیدن مدل کارت عروسی لوکس و زیبا و البه به روز کلیک کنید

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *