انواع کارت عروسی چوبی

انواع کارت عروسی چوبی

اگر کارت عروسی شما خاص و جذاب باشد مهمان ها و اقوام شما متوجه می شوند که به یک مراسم عروسی خاص دعوت شده اند.
کارتهای عروسی چوبی علاوه بر اینکه یک کارت عروسی خاص و ویژه است می تواند یک یادگاری خیلی خوب از مراسم عروسی شما برای مهمان هایتان باشد که سالیان سال ماندگار است. شما میتوانید کارت عروسی های چوبی نگاه کنید و برای مراسم عروسی تان از آن ها ایده بگیرید و یا با قیمتی مناسب از کارت عروسی نگارخانه خرید کنید .
کارت عروسی چوبی با طرح برجسته گل و مرغ؛ این کارت عروسی چوبی با چوب mdf و به رنگ قهوه ای ساخته شده است. روی این کارت عروسی با رنگ کرم تیره حکاکی شده و تضاد زیبایی را ایجاد کرده است.
کارت عروسی چوبی به شکل قلب؛ این کارت عروسی چوبی بسیار ساده، شیک و در عین حال زیبا است.
کارت عروسی چوبی به شکل برگ؛ این مدل کارت عروسی چوبی برای عروسی های فصل پاییز فوق العاده است. رنگ روبان را می توانید به سلیقه خودتان انتخاب کنید.کارت عروسی چوبی با یک عالمه گ؛ این کارت عروسی چوبی با چوب درخت گیلاس درست شده و با ظرافت و زیبایی حکاکی شده است.
کارت عروسی چوبی با یک عالمه گل؛ این کارت عروسی چوبی با چوب درخت گیلاس درست شده و با ظرافت و زیبایی حکاکی شده است.
کارت عروسی چوبی به شکل شیشه مربا؛ طرح این کارت عروسی چوبی خیلی خلاقانه است. یک قلب چوبی زیبا هم با طناب به شیشه مربا وصل شده است.کارت عروسی چوبی به شکل بالون؛ این کارت عروسی به شکل بالون طراحی شده، بالونی پر از عشق و امید…
کارت عروسی چوبی با طرح درخت سبز؛ این کارت عروسی چوبی با استفاده از چوب درخت گیلاس و کاغذ سبز درست شده است. این کارت عروسی برای عروسی های فصل بهار فوق العاده است.کارت عروسی چوبی با طرح خرس قطبی؛ اگر عروسی تان در فصل زمستان است حتما به این مدل کارت عروسی چوبی فکر کنید.شما برای خرید کارتهای عروسی چوبی میتوانید به فروشگاه کارت عروسی نگارخانه مراجعه کنید کلیک کنید

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *