اهمیت دعوت نامه عروسی ( کارت عروسی )

اهمیت کارت عروسی(بخش اول)

هر بار  می شنویم که، “من نمیخوام هزینه زیادی برای کارت دعوت پرداخت کنم و مردم اونو دور بندازن” . نه تنها دعوت نامه ها بخش بزرگی از زندگی من – بعد از همه، من صاحب و طراح برتری baci طراح لوازم التحریر + حوادث هستم – آنها فقط ساده اشتباه است!

من موافقت می کنم، مردم دعوت نامه پیش فرض است که نشان می دهد نکته بود هیچ فکر و یا تلاش قرار داده و به آنها وجود دارد پرت کردن. هیچ کس انتظار مهمان به نگه داشتن چیزی حتی عروس و داماد در مورد اهمیتی نمی دهند. دعوت یکی از قطعات ضروری ترین برنامه ریزی مراسم عروسی زیرا آنها مجموعه ای از تن از آنچه مهمان به انتظار در روز عروسی هستند در حالی که در همان زمان کمک به آنها برای رویداد خود را آماده کند. به نوبه خود آنها را از سطل زباله و در کتاب های حافظه را حفظ خواهد کرد! در زیر چند دلیل که چرا دعوت نامه خیلی مهم است و اطلاعات شما باید بر روی آنها در تلاش شامل به مهمانان خود را راحت تر و آماده برای روز بزرگ خود راقرار دهید.

تنظیم تن
آیا تا به حال یک دعوت نامه از طریق پست دریافت و قادر به پیش بینی روز عروسی بوده اید؟ خوب، اگر پاسخ شما هیچ سپس شما احتمالا هرگز دعوت که به درستی مجموعه ای از تن دریافت کرده است. اگر جواب شما مثبت است، که عروس و داماد انجام آن راست! دعوت به هر چیزی، به خصوص عروسی، باید بیرون آمدن تم از این رویداد به آمده است. پارتی کامل در عجیب کامل با آتش بازی ارسال شده باید یک دعوت نامه به همان اندازه عجیب دارند – تصور دریافت مجموعه دعوت حک شده بر روی بهترین سهام جرثقیل قرار داده در یک جعبه ابریشم، دست گره خورده با نوار ساتن و آراسته با یک سنجاق سینه سنگ مصنوعی بیرنگ و. شما را می دانم به لباس در لباس خود را بهترین و انتظار چیزی جز بهترین در این مراسم، که به معنی دعوت در حال تنظیم لحنی کامل است.

در زیر یک دعوت نامه من برای مشتریان، کیسی و جاش ایجاد شده است. این مثال کامل برای بیان که شما لازم نیست که به صرف هزاران دلار به دعوت مناسب برای روز بزرگ خود را. زن و شوهر می خواستم چیزی شیرین و ساده برای ۵۰۰۰ $ عروسی روز ولنتاین و من فکر می کنم مجموعه دعوت مثالی از آن کاملا! آنها طغرا سفارشی، ج و ج، و رنگ آنها – قهوه ای، صورتی و قرمز – در سراسر رویداد ادامه شدند.

فروشگاه کارت عروسی نگارخانه

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *