اهمیت کارت عروسی (بخش چهارم) زمان و مکان عروسی

اهمیت کارت عروسی (زمان و مکان عروسی)

چه زمانی؟

یک بار دیگر، چیزی است که شما را فرض می شود طبیعت دوم، اما این مهم است که آن را به درستی. همیشه می گویند زمانی که رویداد شروع می شود – نه وقتی که موسیقی آغاز خواهد شد. ساعت هم در دعوت نامه شما باید زمان حزب لباس عروس خود را آغاز خواهد شد به پیاده روی پایین راهرو باشد. به عنوان یک مهمان، شما همیشه باید برنامه ریزی برای رسیدن حداقل ۱۰ دقیقه قبل از زمان ارائه به دعوت. همچنین، فراموش نکنید که برای شامل زمانی که ساعت کوکتل و پذیرش خود را آغاز خواهد شد. شما همچنین ممکن است می خواهم بگویم وقتی شام در خدمت خواهد کرد چرا که از آغاز پذیرش همیشه آغاز شام نیست – شما مهمان گرسنه را نمی خواهم!

کجا؟

هنگام نوشتن محل مراسم شما باید نشانی کامل و شهرستان باشد. اگر بسیاری از مهمانان از خارج از دولت هستند شما می توانید وضعیت و همچنین شامل. بدون نیاز به کد پستی وجود دارد، آن را بر روی چشم بسیار جذاب نیست که یک رشته از اعداد اضافی در دعوت رسمی خود را. شما می توانید همان قوانین برای اطلاعات پذیرش را دنبال کنید.

احساس رایگان برای شامل جهات در جداگانه، اما کارت تطبیق، به خصوص اگر مهمان می آیند، از خارج از شهر و یا اگر مسیر روی حیله و تزویر است و یا ممکن است در حال ساخت است. به طور کامل مفید، شامل جهات از هتل به کلیسا و از کلیسا به دریافت خواهید کرد. هر کس GPS امروزه، اما آنها همیشه نمی فراهم آنچه شما می بهترین مسیر در نظر بگیرند.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *