اهمیت کارت عروسی (بخش پنجم) وب سایت کارت عروسی

مقتضیات کارت عروسی

لباس عروسی؟

آیا شما از مهمانان خود انتظار دارید با کت و شلوار و کروات بیایند؟ خب پس لازم است به آنها بگویید!  مراسم ازدواج در فضای باز نیاز به لباس های مختلف، به ویژه برای خانم ها، بنابراین مطمئن شوید که به شما اجازه می شود مهمانان خود را به دعوت دانم به طوری که آنها می توانید آپارتمان خود را بپوشند تا آنها را به روی این چمن غرق نمی آورد و شال به آنها را گرم نگه دارید اگر روز سرد است . فراموش نکنید که برای شامل طرح B خود را اگر آب و هوا را انتخاب همکاری نمی کنند.

محل برگزاری مراسم عروسی

این روش معمول به رزرو یک بلوک از اتاق در یک هتل محلی برای مهمانان شما می باشد. جداگانه، اما تطبیق، کارت های موجود در مجموعه دعوت نامه شما را به محل مناسب برای ارائه آن اطلاعات است. شما همچنین می تواند شامل اطلاعات در مورد شاتل اگر هتل ارائه یک به و از رویداد کنید.

وب سایت کارت عروسی

یک وب سایت عروسی که پر از انواع اطلاعات مفید در مورد شما، حزب لباس عروس خود را و چگونه کل این ماجرا عشق آغاز شد؟ شما میتوانید به راحتی برای به اشتراک گذاشتن که با مهمانان خود، بیش از حد! مطمئن شوید که شما با استفاده از لینک دیوانه طولانی نیست در مجموعه دعوت خود را هر چند که مقصر می سازد آن را تقریبا غیر ممکن است برای مهمانان به درستی آن را به مرورگر تایپ کنید. استفاده از یک سایت مانند bit.ly را کوتاه و سفارشی لینک کنید.

به یاد داشته باشید، بیشتر شخصی و در مورد شما مجموعه دعوت است، بیشتر آشکار آن را به مهمانان که شما را در تمام قلب و روح خود را به این رویداد باشد. حالا که شما با این اطلاعات بزرگ در مورد چگونگی ساخت مجموعه دعوت عروسی شما را هیجان انگیز و مفید مسلح، در بیرون رفتن و ایجاد که دعوت زیبا مهمانان خود می خواهد برای نشان دادن خاموش را به دوستان خود!

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *