فرم سفارش خدمات صحافی و جلد سازی

۳ + ۱ = ?

با سپاس از شما مخاطب عزیز از اینکه ما را جهت انجام سفارش خود انتخاب نموده اید ذیل فرم فوق چند نکته است که قبل از ارسال فرم  باید خدمت شما  مخاطب عزیز متذکر شویم :

۱-لطفاً در پر نمودن فرم فوق(سفارش صحافی و زرکوبی) مخصوصاً در قسمت شرح سفارش نهایت دقت را بعمل آورید تا  از بروز هر گونه غلط املایی جلوگیری بعمل آید زیرا مسئولیت هر گونه غلط املایی بر عهده شما می باشد

۲- حتماً فایل متن مورد نظر (متنی که قرار است طلاکوب شود)را به آدرس ایمیلjavaniabbas@gmail.com  یا شماره تلگرام  ۰۹۳۸۵۶۶۲۰۲۸ ارسال کنید تا از بروز هر گونه اشکال و غلط املایی در طلاکوبی جلوگیری شود .

۳- گالینگور و مقوای بکار رفته در کلیه سفارشات از نوع ایرانی بوده و دوستانی که علاقمندند که سفارش خود را با کالینگور خارجی و مقواهای نوع ضخیم استخوانی صحافی کنند مابه التفاوت هزینه مواد مصرفی به کل سفارش اضافه می شود.

۴- مشتریان عزیز که قصد پرینت و صحافی فایل خود را دارند می توانند فایل pdf پایان نامه ، پروژه و کتاب خود را به آدرس javaniabbas@gmail.com  یا شماره تلگرام ۰۹۳۸۵۶۶۲۰۲۸ برای ما ارسال کنند تا پس از پرینت فایل مربوطه مراحل صحافی آن را انجام دهیم و سفارش را به شکل کامل پرینت و صحافی بصورت کاملاًرایگان درب منزل تحویل بگیرید .

توجه ! هزینه ارسال کلیه سفارشات صحافی و زرکوبی برای کلیه مناطق تحت پوشش تیپاکس و شرکت های خدمات باربری کاملاَ رایگان می باشد برای مناطقی که جزء طرح پوشش نیستند نصف هزینه ارسال به عهده فروشگاه و بقیه به عهده خریدار می باشد .لطفاَ جهت مشاهده لیست شهرهای قابل پوشش تیپاکس روی عکس زیر کلیک کنید