متن تقدیرنامه اداری از یک کارمند

متن تقدیرنامه اداری از یک کارمند

متن تقدیرنامه اداری از یک کارمند همواره جزء پر بازدید ترین و همچنین بیشترین بازدید را در بین سایر مقالات ما داشته است. دلیل آن کاملا واضح است، کشور ما از ادارات و سازمان ها گرفته تا شرکت های خصوصی کوچک و بزرگ از بخش هایی تشکیل شده اند  که طبیعتا هر کدام کارمند دارند و در مراحل مختلف کاری می بایست از آن ها تقدیر شود.

پس با توجه به مقدمه ذکر شده اهمیت متن تقدیرنامه اداری از یک کارمند بیش از پیش مشخص می شود.

 

اهمیت تقدیر و تشکر در فرهنگ ایرانی اسلامی

 

همواره در فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی قدردانی و تشکر از اهمیت والایی برخوردار بوده است و از گذشته های دور تا کنون افراد به رسم یادآوری خدمات و قدردانی از تلاش های هر فرد چه در خانواده ، اداره ، سازمان و … یا هر نهاد رسمی و غیر رسمی دیگر هدایای به رسم یادبود تقدیم می نمودند.

در خانواده معمولاً این امر در روزهای خاص مثل روز مادر ، روز پدر ، روز مرد ، روز زن ، سالروز تولد اعضای خانواده این هدایا به آنها داده می شد و در اداراتی مثل ادارات دولتی و یا خصوصی در مراسمات رسمی ، همایش ها  و… و یا مناسبت های خاص به رسم یاد آوری خدمات ارزنده هر فرد و همچنین تشویق فرد به منظور انجام هر چه بهتر خدمت در جهت توسعه شغلی خود هدایایی به صورت لوح تقدیر به همراه یک هدیه غیر نقدی یا نقدی تقدیم می شد .

معمولاً لوح تقدیر از چند قسمت تشکیل شده است که می توان به جلد لوح تقدیر ، متن روی جلد لوح تقدیر و کاغذ داخلی لوح تقدیر اشاره کرد که از همه مهمتر کاغذ داخلی لوح تقدیر است که حاوی متنی مشخص با مقدمه و موخره به عنوان تقدیر و تشکر از آن فرد خاص می باشد که این متن در بعضی از موارد که شامل افراد زیادی می شود جنبه عمومیت پیدا کرده و برای همه به صورت یکسان فقط با تفاوت اسم و مشخصات افراد نگاشته می شود.

در ذیل به جهت آشنایی شما عزیزان با نحوه نگارش متن تقدیرنامه اداری از یک کارمند، نمونه هایی از این متن ها را جهت استفاده شما عزیزان آماده و ارائه نموده ایم  .

 

نمونه هایی از متن تقدیرنامه اداری از یک کارمند

 

یا من اظهر الجمیل

فضیلت زنده نگه داشتن یاد شهیدان کمتر از شهادت نیست

لوح تقدیر

با سلام و احترام و تحیات الهی

حماسه آفرینی دریا دلان در روزگار سرنوشت ساز دفاع مقدس ، ضامن بقا و حافظ عزت و آزادگی ملت بزرگ ایران اسلامی بوده و خواهد بود و خاطره ی خوش از خود گذشتگی هایشان در ذهن و بر زبان مردم قدرشناس این سرزمین هماره باقی و بالنده خواهد ماند .

همکار  ارجمند      جناب آقای   ……….

هفته گرامیداشت دفاع مقدس ، یاد آور ایمان عمیق ، فداکاری بی دریغ ، وفاداری به آرمانهای اسلامی و انسانی بزرگانی  است که قامت غیرت برافراشتند  تا لوای اقتدار ایران اسلامی را استوار نمایند .

این ایام فرصتی را فراهم آورد تا از شما به عنوان : « رزمنده و جهادگر عرصه جهاد و مقاومت » هشت سال دفاع مقدس تجلیل به عمل آورده  و به رسم قدرشناسی این لوح تقدیر را تقدیم حضورتان نماییم .

امیدوارم همواره روحتان آکنده از فضایل نورانی و انسانی آن حضرت باشد.

به نام روشنی بخش بینش ها

(لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق)

لوح تقدیر

با سلام و احترام و تحیات الهی

همواره ی روزگار، ماندگاری نام وخاطره ی انسانها در هر عرصه ای به میزان تأثیرگذاری آنها درآن  برهه  از زمان  ، بستگی دارد و نباید فراموش کنیم که دوران خدمت درسازمانهای اداری مانند هر دوره دیگری در زندگی ، سرانجام روزی سپری خواهد شد ، اما آنچه در اذهان همکاران  آن مجموعه جاودانه می ماند ، خاطرات و تعامل خوب و جمع صمیمی مجموعه همکاران است که برای همیشه باقی خواهد ماند .

همکار گران مهر   سرکار خانم  ……….

با سپاس از همکاری های صمیمانه  و تلاش های بی دریغ شما و مجموعه همکاران که منجر به برگزاری رویدادهای فرهنگی وهنری ماندگار وارزشمندی درشش ماهه اول سال ۱۳۹۸گردید . امید که این انسجام ، همکاری و همدلی در این مجموعه مُستمر و پایدار باشد .

ازپروردگار دو عالم ، سلامتی و توفیق روزافزون تان  را درهمه عرصه های زندگی آرزومندم. باشدکه خدمات تان ، مرضی رضای پروردگار ودرزمره ی  باقیات وصالحات عمرگرانقدرتان قرار گیرد .

یا من اظهر الجمیل

جانبازان رهبران این نهضت اند.    امام خمینی (ره)

لوح تقدیر

همکار گران مهر  و جانباز …………

با سلام و احترام و تحیات الهی

چگونه می توان از سلحشوران جانبازی که در دوران پر افتخار دفاع مقدس در راه خدا با جان و مال خود مجاهده کرده اند و استقلال و آزادی و شرافت سرزمین اسلامی خویش را پاس داشته و نهال عزت و اقتدار نظام اسلامی را با خون خویش سیراب کرده اند سپاسگزاری و قدردانی کرد که شایسته و بایسته شأن والای آنان باشد.

روز جانباز یاد آور ایمان عمیق ، فداکاری بی دریغ ، وفاداری به آرمانهای اسلامی و انسانی بزرگانی نظیر شماست که قامت غیرت برافراشتید تا لوای اقتدار ایران اسلامی را استوار بدارید.

برای بنده افتخاریست که در سالروز ولادت عبد صالح، باب الحوائج حضرت ابوالفضل (ع) خجسته زادروز میلاد با سعادت سپهسالار کربلا، ضمن سپاس و قدردانی از تلاش های بی وقفه حضرتعالی در این مجموعه صمیمانه ترین تبریکات را به شما جانباز گرانقدر و سرافراز انقلاب اسلامی که برای اعتلای کلمه حق ، دفاع از اسلام و کشور اسلامی جانبازی نموده اید ،  تقدیر نمایم.

امیدوارم همواره روحتان آکنده از فضایل نورانی و انسانی آن حضرت باشد.

 

بیشتر بخوانید  : متن لوح تقدیر اداری 

یا من اظهر الجمیل

(لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق)

لوح تقدیر

با سلام و احترام و تحیات الهی

همواره ی روزگار، ماندگاری نام وخاطره ی انسانها در هر عرصه ای از عرصه های زندگی به میزان تأثیرگذاری آنها درآن عرصه ، بستگی دارد و نباید فراموش کنیم که دوران خدمت درسازمانهای اداری مانند هر دوره دیگری در زندگی ، سرانجام روزی سپری خواهد شد ، اما آنچه در اذهان همکاران  آن مجموعه جاودانه می ماند ، خاطرات و تعامل خوب و جمع صمیمی مجموعه همکاران است که برای همیشه باقی خواهد ماند .

سرکار خانم   ………….

ضمن سپاس از همکاری های صمیمانه و تلاش های بی دریغ شما در دوران مسوولیت اینجانب در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد ، از خداوند منان ، سلامتی و توفیق روز افزون تان را در همه ی عرصه های زندگی آرزومندم .

امید که خدمات شما مرضی رضای پروردگار و در زمره ی باقیات و صالحات عمرگرانقدرتان قرار گیرد .

 

یا من اظهر الجمیل

(لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق)

لوح سپاس

با سلام و احترام و تحیات الهی

اصلاح و پیشرفت جامعه درگروی تلاش و ازخود گذشتگی تمامی آحاد جامعه است  و قطعاً دریک مجموعه نظم و هماهنگی و انجام امور، نیاز به همدلی ، همکاری و تلاش  دلسوزانه کلیه اعضاء دارد .

جناب آقای   ………..

مسوول  محترم …………………

با ادای احترام  به خانواده معززشهید عرصه ی خبر”محمود صارمی” و تبریک به اصحاب خبر و رسانه به مناسبت روز ملی خبرنگار ، جای دارد تا ضمن ارج گذاری بر تلاش مجموعه دست اندرکاران مراسم روزخبرنگارکه در ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ برگزار گردید ،  از شما به خاطر همکاری  دلسوزانه و مجدانه در هرچه بهتر برگزار شدن  این حرکت فرهنگی  ، تشکر و قدردانی نماییم.

امید که خدمات شما مرضی رضای پروردگار و در زمره ی باقیات و صالحات  عمرگرانقدرتان قرار گرفته و همواره این صمیمیت در مجموعه دلسوزان نظام جمهوری اسلامی  ، مستمر و در تمامی سالهای آینده زیباتر و ماناتر موج زند .

سلامتی ، سرافرازی و سر بلندی همواره قرین راهتان باد .

وَ هُوَ الْحَکِیمُ الْخَبِیرُ

لوح سپاس

روز ۱۷ مرداد  روز خبرنگار و سالروز شهادت شهید ” محمود صارمی” گرامی باد

جناب آقای …………

با سلام ، احترام  و تحیات الهی

باعرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار

ازاینکه در راه حقیقت و رسالت خطیرِ آگاهی بخشی به مردم تلاش نموده اید و حامی و مبلغ ارزش های دینی بوده و همچنین برای دست یابی به اطلاعات حقیقی و موثق و همسو با وجدان اخلاقی و شرافت حرفه ای با رعایت احترام به حق فردی ، حفظ حریم و  اسرار خصوصی و شوون انسانی ، بیش از پیش اهتمام ورزیده اید ؛ تشکر نموده و به پاس زحماتتان این لوح تقدیر ، به رسم یادبود به شما تقدیم می گردد .

از آن علیم خبیر می خواهیم تا یاریمان نماید در هر شرایط ، مدافع ارزش های اسلامی و انسانی جهت پیشرفت مسایل اجتماعی و اقتدار ملی باشیم و مسیر مطلوب را تحت فرامین مقام معظم رهبری برایمان سهل و آسان فرماید  .

لوح سپاس

همکار گرامی و ارجمند  سرکار خانم ………

با سلام و احترام  و تحیات الهی

در کوران تلاش های جمعی ، آنچه راه نیل به هدفی مشترک را هموار  می سازد ، حضور یارانی دلسوز ، همراه و سخت کوش است که با صمیمیتی مثال زدنی تمامی  سعی، اندیشه و توان خویش را در راه تحقق هدف بکار بسته و از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند .

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد ، ضمن ارج گذاری بر تلاش مجموعه همکاران در اداره ، لازم می داند از شما همکار گرامی به خاطر پیگیری دلسوزانه و مجدانه  در انجام امور  که موجب تسهیل در برنامه های فرهنگی و هنری و امور اداری این اداره در سال ۱۳۹۵ گردیده ، تشکر و قدردانی نماید.

ضمن اهداء بهترین تقدیرها ، از پیشگاه خداوند بزرگ ، توفیق روزافزون تان را در تمامی عرصه های زندگی خواهانیم .

سلامتی ، سرافرازی و سر بلندی همواره قرین راهتان باد .

یا من اظهر الجمیل

لوح سپاس

بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان لرستان

همکار گرامی جناب آقای …………

با سلام ، احترام و تحیات الهی

در کوران تلاش های جمعی ، آنچه راه نیل به هدفی مشترک را هموار می سازد ، حضور یارانی دلسوز ، همراه و سخت کوش است که با صمیمیتی مثال زدنی تمامی  سعی ، اندیشه و توان خویش را در راه تحقق هدف سازمان بکار بسته و برای نیل به آن از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند .

ضمن ارج گذاری بر تلاش مجموعه همکاران ، لازم می داند از شما همکار گرامی به خاطر پیگیری دلسوزانه و مجدانه امور محوله در :

بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان لرستان – بروجرد

تشکر و قدردانی نموده ، با اهداء بهترین تقدیرها ، از پیشگاه خداوند بزرگ ، توفیق روزافزون تان را در تمامی عرصه های زندگی خواهانیم .

سرافراز و پاینده باشید

 

مطالعه بیشتر : متن تقدیرنامه فرهنگی 

به نام معلم هستی بخش علم و قلم

لوح سپاس

همکار گرامی و ارجمند  ……….

با سلام و احترام  و تحیات الهی

در دوران  تلاش های جمعی ، آنچه راه نیل به هدفی مشترک را هموار  می سازد ، حضور یارانی دلسوز ، همراه و سخت کوش است که با صمیمیتی مثال زدنی تمامی  سعی، اندیشه و توان خویش را در راه تحقق هدف بکار بسته و از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند .

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد ، ضمن ارج گذاری بر تلاش مجموعه همکاران اداره کل ، لازم می داند از شما همکار گرامی به خاطر پیگیری دلسوزانه و مجدانه  در حوزه کتاب و کتابخوانی  در سال ۱۳۹۵ با این اداره ، تشکر و قدردانی نماید.

ضمن اهداء بهترین تقدیرها ، از پیشگاه خداوند بزرگ ، توفیق روزافزون تان را در تمامی عرصه های زندگی خواهانیم .

سلامتی ، سرافرازی و سر بلندی همواره قرین راهتان باد .

به نام معلم هستی بخش علم و قلم

همکار گرامی و ارجمند  سرکار خانم  …………..

با سلام و احترام  و تحیات الهی

در زمان کوشش های جمعی آنچه راه نیل به هدفی مشترک را هموار  می سازد ، حضور یارانی دلسوز ، همراه و سخت کوش است که با صمیمیتی مثال زدنی تمامی  سعی، اندیشه و توان خویش را در راه تحقق هدف بکار بسته و از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند .

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد ، ضمن ارج گذاری بر تلاش مجموعه همکاران اداره کل ، لازم می داند از شما همکار گرامی به خاطر پیگیری دلسوزانه و مجدانه  در حوزه امور فرهنگی که موجب تسهیل در برنامه ها در سال ۱۳۹۵ این اداره گردیده است ، تشکر و قدردانی نماید.

ضمن اهداء بهترین تقدیرها ، از پیشگاه خداوند بزرگ ، توفیق روزافزون تان را در تمامی عرصه های زندگی خواهانیم .

سلامتی ، سرافرازی و سر بلندی همواره قرین راهتان باد .

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد

همکار گرامی و ارجمند  سرکار خانم  …………

با سلام و احترام  و تحیات الهی

در زمان تلاش های خستگی ناپذیر ، آنچه راه نیل به هدفی مشترک را هموار  می سازد ، حضور یارانی دلسوز ، همراه و سخت کوش است که با صمیمیتی مثال زدنی تمامی  سعی، اندیشه و توان خویش را در راه تحقق هدف بکار بسته و از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند .

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد ، ضمن ارج گذاری بر تلاش مجموعه امور مالی اداره کل ، لازم می داند از شما همکار گرامی به خاطر پیگیری دلسوزانه و مجدانه  در این حوزه  که موجب تسهیل در برنامه ها ، امور اداری و رفاهی  کارکنان در سال ۱۳۹۵ گردیده ، تشکر و قدردانی نماید.

ضمن اهداء بهترین تقدیرها برای شما  ، از پیشگاه خداوند بزرگ ، توفیق روزافزون تان را در تمامی عرصه های زندگی خواهانیم .

سلامتی ، سرافرازی و سر بلندی همواره قرین راهتان باد .

به نام معلم هستی بخش علم و قلم

همکار گرامی و ارجمند  سرکار خانم ………….

با سلام و احترام  و تحیات الهی

در زمان تلاش های جهادی ، آنچه راه نیل به هدفی مشترک را هموار  می سازد ، حضور یارانی دلسوز ، همراه و سخت کوش است که با صمیمیتی مثال زدنی تمامی  سعی، اندیشه و توان خویش را در راه تحقق هدف بکار بسته و از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند .

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد ، ضمن ارج گذاری بر تلاش مجموعه همکاران در اداره ، لازم می داند از شما همکار گرامی به خاطر پیگیری دلسوزانه و مجدانه  در انجام امور  که موجب تسهیل در برنامه های فرهنگی و هنری و امور اداری این اداره در سال ۱۳۹۵ گردیده ، تشکر و قدردانی نماید.

ضمن اهداء بهترین تقدیرها ، از پیشگاه خداوند بزرگ ، توفیق روزافزون تان را در تمامی عرصه های زندگی خواهانیم .

موفقیت روز افزون شما را از بارگان الهی خواستاریم

به نام آفریدگار خرد و اندیشه

لوح سپاس

جناب آقای ………….

معاون محترم  امور مالی   اداره کل  ……………

با سلام و احترام و تحیات الهی

پیشرفت و توسعه  جامعه در گروی تلاش و از خود گذشتگی تمامی آحاد جامعه است  وقطعاً در یک مجموعه نظم و هماهنگی و انجام امور ،  نیاز به همدلی ، همکاری و تلاش دلسوزانه کلیه اعضاء ودست اندرکاران آن دارد  .

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد ضمن ارج گذاری بر تلاش مجموعه امور مالی لازم می داند از شما همکار گرامی به خاطر پیگیری دلسوزانه و مجدانه  در امور مالی که موجب تسهیل در امور اداری ، برنامه ها ورفاهی  کارکنان در سال ۱۳۹۴ گردیده ، تشکر و قدردانی نماید.

امید که خدماتتان  مرضی رضای پروردگار و در زمره ی باقیات و صالحات  عمرگرانقدرتان قرار گرفته و تجربه های کسب شده شما مقدمه ای باشد بر فعالیت های گسترده و زیربنایی و ارزشمند آینده تان.

سر بلندی ،  سلامتی ، سرافرازی و همواره قرین راهتان .

به نام آفریدگار خرد و اندیشه

لوح سپاس

همکار محترم سرکار خانم ….. …

با سلام و احترام و تحیات الهی

پیشرفت و توسعه جامعه اسلامی در گرو فداکاری و از خودگذشتگی همه آحاد جامعه است  وقطعاً در یک مجموعه نظم و هماهنگی و انجام امور ،  نیاز به همدلی ، همکاری و تلاش دلسوزانه کلیه اعضاء ودست اندرکاران آن دارد  .

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد ضمن ارج گذاری بر تلاش مجموعه همکاران در اداره لازم می داند از شما همکار گرامی به خاطر پیگیری و فعالیت دلسوزانه و مجدانه در سال ۱۳۹۴ ، تشکر و قدردانی نماید.

امید که خدماتتان  مرضی رضای پروردگار و در زمره ی باقیات و صالحات  عمرگرانقدرتان قرار گرفته و تجربه های کسب شده شما مقدمه ای باشد بر فعالیت های گسترده و زیربنایی و ارزشمند آینده تان.

سرافرازی، سلامتی ، و سر بلندی همواره قرین راهتان .

به نام آفریدگار خرد و اندیشه

لوح تقدیر

سرکار خانم   ………….

مسوول محترم  ………………

با سلام و احترام و تحیات الهی

الگوی اصلاح و پیشرفت جامعه اسلامی همواره در گروه تلاش های جهادی و خستگی ناپذیر مسئولان آن جامعه است  وقطعاً در یک مجموعه نظم و هماهنگی و انجام امور ،  نیاز به همدلی ، همکاری و تلاش دلسوزانه کلیه اعضاء ودست اندرکاران آن دارد  .

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد از شما همکار گرامی به خاطر پیگیری دلسوزانه و مجدانه  جهت امور آموزش ضمن خدمت کارکنان تشکر و قدردانی می نماید.

امید که خدماتتان  مرضی رضای پروردگار و در زمره ی باقیات و صالحات  عمرگرانقدرتان قرار گرفته و تجربه های کسب شده شما مقدمه ای باشد بر فعالیت های گسترده و زیربنایی و ارزشمند آینده تان.

سلامتی و دعای خیر بدرقه راهتان باد

به نام آفریدگار خرد و اندیشه

ولایت علی ابن ابی طالب دژی است محکم ، پس هر کس به آن وارد شود از عذاب ایمن خواهد شد .

( امام رضا (ع) )

لوح سپاس

سرکار خانم   ………………

مسوول محترم  …………………..

با سلام و احترام و تحیات الهی

الگوی پیشرفت اسلامی ایرانی محقق نمی شود مگر با فداکاری و از جان گذشتگی همه آحاد جامعه است  وقطعاً در یک مجموعه نظم و هماهنگی و انجام امور ،  نیاز به همدلی ، همکاری و تلاش دلسوزانه کلیه اعضاء ودست اندرکاران آن دارد  .

دهه ولایت و امامت فرصتی را فراهم آورد  تا در این ایام فرخنده که متبرک است به نام امیر مومنان علی (ع) از شما سادات گرامی به خاطر خدمات دلسوزانه ، مجدانه و صادقانه تان  تشکر و قدردانی نماییم.

امید که خدماتتان  مرضی رضای پروردگار و در زمره ی باقیات و صالحات  عمرگرانقدرتان قرار گرفته و

تجربه های کسب شده شما مقدمه ای باشد بر فعالیت های گسترده و زیربنایی و ارزشمند آینده تان.

باشد که رستگاری در گروی تمسک به پیامبر اکرم (ص) و خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) سرحلقه ی تمامی امور زندگیتان باشد  .

به نام آفریدگار خرد و اندیشه

(لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق)

لوح سپاس

سرکار خانم   ……………..

مسوول محترم  ……………..

با سلام و احترام و تحیات الهی

اصلاح و پیشرفت جامعه در گروی تلاش و از خود گذشتگی تمامی آحاد جامعه است  وقطعاً در یک مجموعه نظم و هماهنگی و انجام امور ،  نیاز به همدلی ، همکاری و تلاش دلسوزانه کلیه اعضاء ودست اندرکاران آن است  .

از سال ۸۹ سال هایی پر از تحرک ، با موفقیت و به یاد ماندنی را در تاریخ فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد که  تماماً در سایه تلاش صادقانه ، مجدانه  و با همدلی و همکاری دلسوزانه شما عزیزان و مجموعه انجمن ها و اصحاب فرهنگ و هنر و ادب شهرستان همراه بود ، رقم زدیم .

جای دارد به خاطر خدمات دلسوزانه ، مجدانه و بی شائبه شما در طول این مدت تشکر و قدردانی نمایم.

امید که خدمات شما مرضی رضای پروردگار و در زمره ی باقیات و صالحات  عمرگرانقدرتان قرار گرفته و همواره  این صمیمیت در جمع فعالان فرهنگ ، ادب و هنر مستمر و در تمامی سالهای آینده زیباتر و ماناتر موج زند .

سلامتی ، سرافرازی و سر بلندی همواره قرین راهتان باد .

به نام آفریدگار خرد و اندیشه

(لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق)

لوح سپاس

جناب آقای ………

مسوول ……….

با سلام و احترام و تحیات الهی

اصلاح و پیشرفت جامعه در گروی تلاش و از خود گذشتگی تمامی آحاد جامعه است  وقطعاً در یک مجموعه نظم و هماهنگی و انجام امور ،  نیاز به همدلی ، همکاری و تلاش دلسوزانه کلیه اعضاء ودست اندرکاران آن است  . خداوند عزوجل  را سپاسگزاریم به خاطر  توفیق خدمت و کوشش در حوزه قرآن ، فرهنگ ، هنر و ادب .

در آستانه « آغاز سال ۱۳۹۴ » فرصتی  فراهم گردید  تا ازکلیه  اصحاب فرهنگ و هنر  بالاخص جناب عالی به خاطر خدمات دلسوزانه ، مجدانه و بی شائبه شما در حوزه قرآن  ، فرهنگ و هنر شهرستان بروجرد  تشکر و قدردانی نماییم.

امید که خدمات شما مرضی رضای پروردگار و در زمره ی باقیات و صالحات  عمرگرانقدرتان قرار گرفته و همواره  این صمیمیت در جمع فعالان فرهنگ ، ادب و هنر مستمر و در تمامی سالهای آینده زیباتر و ماناتر موج زند .

سلامتی ، سرافرازی و سر بلندی همواره قرین راهتان باد .

به نام آفریدگار خرد و اندیشه

(لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق)

همکار گرامی جناب آقای ……………..

با سلام و احترام و تحیات الهی

نظم و هماهنگی و انجام امور در یک مجموعه ، نیاز به همدلی ، همکاری و تلاش دلسوزانه کلیه اعضاء ودست اندرکاران آن است.   اصلاح و پیشرفت جامعه در گروی تلاش و از خود گذشتگی تمامی آحاد جامعه است.

خداوند عزوجل  را سپاسگزاریم که توفیق خدمت و کوشش در حوزه فرهنگ و هنر و ادب را به ما ارزانی داشته است .

در هفته گرامیداشت دولت و روز کارمند  فرصتی  فراهم گردید  تا  ازکلیه  همکاران  بالاخص جناب عالی  به خاطر خدمات دلسوزانه ، مجدانه و بی شائبه شما در این اداره  تشکر و قدردانی نماییم.

امید که خدمات شما مرضی رضای پروردگار و در زمره ی باقیات و صالحات  عمر گرانقدرتان قرار گرفته و این صمیمیت در مجموعه اداره مستمر و در تمامی سالهای خدمت آینده زیباتر و ماناتر موج زند .

به نام آفریدگار خرد و اندیشه

جناب آقای …….

با سلام و احترام و تحیات الهی

همدلی و همکاری وکوشش های دلسوزانه همه آحاد جامعه زمینه ساز  اصلاح و پیشرفت  آن جامعه است.

خداوند عزوجل  را سپاسگزاریم که توفیق خدمت و کوشش در حوزه فرهنگ و هنر و ادب را به ما ارزانی داشته است

در آستانه « آغاز سال ۱۳۹۳ » فرصتی  فراهم گردید  تا ازکلیه  همکاران  بالاخص جناب عالی به خاطر خدمات دلسوزانه ، مجدانه و بی شائبه شما در حوزه حفاظت فیزیکی این اداره  تشکر و قدردانی نماییم.

امید که خدمات شما مرضی رضای پروردگار و در زمره ی باقیات و صالحات  عمر گرانقدرتان قرار گرفته و این صمیمیت در مجموعهاداراه کل و ادارات تابعه فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان و شهرستانهای تابعه مستمر و در تمامی سالهای خدمت آینده زیباتر و ماناتر موج زند .

سلامتی ، سرافرازی و سر بلندی همواره قرین راهتان باد .

به نام آفریدگار خرد و اندیشه

لوح سپاس

جناب آقای ……..

با سلام و احترام و تحیات الهی

اصلاح و پیشرفت جامعه در گروی تلاش و از خود گذشتگی تمامی آحاد جامعه است. نظم و هماهنگی و انجام امور در یک مجموعه ، نیاز به همدلی ، همکاری و تلاش دلسوزانه کلیه اعضاء ودست اندرکاران آن است.

خداوند عزوجل  را سپاسگزاریم که توفیق برگزاری برنامه ای فرهنگی و معنوی در قالب :

«جشن نیمه شعبان و میلاد منجی عالم بشریت مهدی صاحب الزمان (عج)  »

را برای ما فراهم نمود ، جای دارد از کلیه  دست اندرکاران  همراه بالاخص جناب عالی تشکر و قدردانی نماییم.

امید که این حرکت فرهنگی مرضی رضای پروردگار و در زمره ی باقیات و صالحات تمامی دست اندرکاران این جشنواره  قرار گرفته و این همواره  و صمیمیت در این مجموعه مستمر و در تمامی حرکت های فرهنگی آینده زیباتر و ماناتر موج زند .

سلامتی ، سرافرازی و سر بلندی همواره قرین راهتان باد  .

لوح سپاس

سرکار خانم ………….

با سلام و احترام و تحیات الهی

اصلاح و پیشرفت جامعه در گروی تلاش و از خود گذشتگی تمامی آحاد جامعه است. نظم و هماهنگی و انجام امور در یک مجموعه ، نیاز به همدلی ، همکاری و تلاش دلسوزانه کلیه اعضاء ودست اندرکاران آن است.

خداوند عزوجل  را سپاسگزاریم که توفیق برگزاری برنامه ای فرهنگی و معنوی در قالب :

« نخستین جشنواره منطقه ای تجلی شعر فجر در هنر خوشنویسی »

را برای ما فراهم نمود ، جای دارد از کلیه  همکاران همراه بالاخص سرکارعالی تشکر وقدردانی نماییم.  امید که این حرکت فرهنگی مرضی رضای پروردگار و در زمره ی باقیات و صالحات تمامی دست اندرکاران این جشنواره  قرار گرفته و این همیاری ، همفکری ، همکاری وهمراهی  همواره در این مجموعه مستمر و در تمامی حرکت های فرهنگی آینده زیباتر و ماناتر موج زند .

سلامتی ، سرافرازی و سر بلندی همواره قرین راهتان باد  .

به نام آنکه جان را فکرت آموخت

لوح تقدیر

جناب آقای ……..

با سلام و احترام و تحیات الهی

با  تبریک   وتهنیت  پیشاپیش   به مناسبت  ایام خجسته میلاد  مسعود آخرین  جام جم   هدایت و خاتم الانبیاء حضرت محمدمصطفی (ص)  وششمین شاخه ی  طوبای ولایت ، حضرت امام جعفر صادق (ع)  ،  هفته وحدت و فرا رسیدن ایام ا… دهه ی  مبارک فجر و بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران .

پروردگار سبحان راسپاسگزاریم که برای آن اداره توفیق برگزاری هفدهمین کنگره ملی در قالب :

« سومین کنگره سراسری شعر روح آدینه  »

پس از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران  را برای ما فراهم نمود ، جای دارد  از کلیه  دست اندرکاران همراه بالاخص جناب عالی تشکر و قدردانی نماییم.

امید که این حرکت فرهنگی مرضی رضای پروردگار و در زمره ی باقیات و صالحات تمامی دست اندرکاران این کنگره قرار گرفته و این همیاری ، همفکری ، همکاری، همراهی  و صمیمیت همواره دراین مجموعه مستمر و در تمامی حرکت های فرهنگی آینده زیباتر و ماناتر موج زند .

سلامتی ، سرافرازی و سر بلندی همواره قرین راهتان باد  .

به نام یگانه هنرمند هستی بخش

سی و چهارمین سالگرد پیروزی اقتدار آفرین انقلاب اسلامی و دهه فجر گرامی باد

همکار گرامی جناب آقای  …………….

با سلام و احترام  و تحیات الهی

نظم و هماهنگی و انجام امور در یک مجموعه ، همدلی ، همکاری و تلاش دلسوزانه کلیه اعضاء و دست اندرکاران را می طلبد.

با سپاس از تلاش کلیه دست اندرکاران در جهت نیل به اهداف فرهنگی این اداره و کوشش مجموعه در انجام وظایف و امور محوله  از جنابعالی  به خاطر احساس وظیفه و تلاش دلسوزانه در اجرای ده روز برنامه های فرهنگی و هنری  ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی تقدیر به عمل آورده ، این لوح  به رسم قدر شناسی به شما تقدیم می گردد .

امید پس از این نیز در انجام وظایف بیش از پیش موفق و مؤید باشید و همواره صحت ، سلامتی و بهروزی قرین راهتان باد .

به نام آفریدگار خرد و اندیشه

(اگر سپاسگزار نعمت های من باشید بر نعمت شما می افزایم )

سوره ابراهیم آیه «۷»

لوح سپاس

جناب آقای   ……….

با سلام و احترام و تحیات الهی

سالی که پشت سر گذاشتیم سالی سرشار از تجربه ها و موفقیت هایی همچون :

کسب رتبه برتر در میان دستگاه های اجرایی شهرستان بروجرد بخاطر برگزاری شایسته برنامه های گرامیداشت دهه ی فجر انقلاب اسلامی

بود که بی شک تنها در سایه ی مجموعه ای همدل ، دلسوز و تلاشگر حاصل می گردید .

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد ضمن تبریک و تهنیت به تک تک همکاران و انجمن ها و اصحاب فرهنگ و هنر شهرستان بروجرد ، لازم می داند از حضرتعالی به خاطر تلاش مخلصانه و هساعی ارزشمندتان در انجام امور محوله و پیشبرد اهداف این اداره ، تقدیر به عمل آورده این لوح سپاس تقدیم شما گردد.

امید که حرکت های صورت گرفته مرضی رضای پروردگار متعال و حجت او حضرت صاحب و ولی عصر (عج) قرار گرفته و تجربه های کسب شده مقدمه ای باشد بر فعالیت های گسترده و زیربنایی و ارزشمند آینده .

 

ممنونیم که تا پایان مقاله متن تقدیرنامه اداری از یک کارمند همراه ما بودید .باعث افتخار ماست که نظرات و پیشنهادات شما را در خصوص بهبود و به روز رسانی مقالات پذیرا باشیم .

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *