متن لوح تقدیر بهداشتی

تقدیر از پزشکان، پرستان و کادر درمانی معمولا در روز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار انجام می شود .تیم تحریریه نگارخانه سعی دارد تا متن هایی در این خصوص و با حال و هوای روز پرستار آماده و منتشر نماید.اما ذکر این نکته ضروری است که متن لوح تقدیر بهداشتی مانند سایر متن های لوح تقدیر باید در برگیرنده بخش ها و نکاتی باشد که بتواند زحمات این قشر را یادآور شود .

 

هوالشافی
هرگز نمیرد آن که دلش زنده شد به عشق ثبت است بر جریده عالم دوام ما
لوح سپاس

سرکار خانم دکتر …………….

با سلام و احترام و تحیات الهی
زندگی آن گاه معنای واقعی و ارزشمند خود را می یابد که هر لحظه اش تولدی نوو بهاری تازه باشد . فرصت ما در هستی همین لحظه های عمر است ؛ شیرینی آن در غنیمت شمردن آن و دوباره زاده شدن است.
حرفه ی مقدس طبابت ، حرفه ای ارزشمند و پر ثمر در خدمت به بشریت است در این میان ، هیچ لذتی بالاتر از لبخند و شادمانی بیمار پس از بهبودی نیست.
معجزه دستان هنرمند و دانش گرانقدر پزشکان ، اندوه و رنج بیماران و خانواده هایشان را همواره می کاهد و شعف و شادمانی را به کانون گرم خانواده ها باز می گرداند .
تلاش خستگی ناپذیر سرکار عالی را برای خانواده ما که حس قشنگ فرزند داشتن را به ما چشاند ، ارج می نهیم و همت کم مانندتان را در درمان بیماران می ستاییم.
بدیهی است اجرای این اعمال صالح تنها در دید قدرت لم یزلی بوده و خارج از حیطه سپاسگزاری انسانی است . دست های شفا بخش تان همیشه پرتوان ، دریای دانش تان همیشه بیکران.

از طرف خانواده …………
شهریور ۱۳۹۵

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *