متن لوح تقدیر روز زن و مادر

یا من اظهر الجمیل
(اگر سپاسگزار نعمت های من باشید بر نعمت شما می افزایم ) سوره ابراهیم آیه «۷»

لوح تقدیر

با تقدیم سلام و احترام
امروزه بانوان مسلمان و شاغل فعال در عرصه های اجتماعی در کنار انجام وظایف محوله با حفظ حجاب و رعایت موازین دینی و شرعی نقش بسزایی در توسعه و پیشرفت کشور دارند .
حجاب و عفاف از آموزه های دین مبین اسلام و شأن و شوکت بانوان است که در سیره ائمه اطهار (س) و بویژه الگوی زنان جهان اسلام حضرت زهرا (س) تجلی یافته است .
حجاب زن همانند صدف که گوهری را در بر می گیرد ، سدی محکم در برابر امیال شیطانی است و زن محجبه و عفیف با استفاده از این ابزار می تواند آزادانه در جامعه به وظایف خود بدون دغدغه عمل کند.
سرکار خانم ………………………..
بر خود لازم می دانم به خاطر رعایت موازین اسلامی و حفظ حجاب کامل و قرار دادن راه زهرای مرضیه (س) به عنوان الگوی خود در تمام زمینه ها از شما ، تقدیر و تشکر نمایم .
باشد که خالق هستی بخش در سایه ی لطف بی کران خود و به برکت وجود بانوی دو عالم و محبوبه یزدان ، نعمت زنان سخت کوش و همسنگران فرهنگی مان را مستدام نماید .
امید که عمل به فرایض دینی به صورت شایسته توسط سرکار عالی ، مرضی رضای پروردگار و باقیات و صالحات عمر عزیزتان باشد .
سلامتی ، سرافرازی و سر بلندی همواره قرین راهتان باد .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

 

لوح تقدیر

با تقدیم سلام و احترام
یکی از ارزشهای بسیار زیبا جامعه بشری ، خیر اندیشی ، نیکوکاری و کمک به مسائل مادی ، معنوی و اجتماعی … مردم است که اثرات فرهنگی اجتماعی و اخلاقی آن تا نسل ها مانا و ماندگار خواهد ماند .
ما بر این باوریم که اگر در عرصه ی فرهنگ و هنر ، همکاران توانسته اند منشاء خیر و تحولی شوند و موفقیت های چشمگیری را بدست آوریم ، بی شک مرهون از خود گذشتگی ، ایثار و مدیریت شایسته و زیبای همسران همکاران می باشد .
باشد که خالق هستی بخش در سایه ی لطف بی کران خود و به برکت وجود بانوی دو عالم و محبوبه یزدان ، نعمت یاران همدوش،همراه و همسنگران فرهنگی مان را مستدام نماید .
سرکار خانم ……………………………..
به پاس تمام زحمات ، گذشت ، صبر و بردباری در تحمل سختی های زندگی و همراهی با همسر گرامیتان از شما تقدیر به عمل آورده ، امید که این حرکت بایسته و شایسته شما مرضی رضای پروردگار و باقیات و صالحات عمر عزیزتان باشد .
سلامتی ، سرافرازی و سر بلندی همواره قرین راهتان باد .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

 

بسمه تعالی

دختر عزیزم………………………………

با تقدیم سلام
اینک که به میمنت میلاد فرخنده‌ی حضرت فاطمه معصومه (س) و روز ملی دختر توفیق یافتیم تا این روز میمون را به آن نور چشم گرامی تبریک و تهنیت عرض نمائیم ، زیباترین بهانه‌ای است که سلامتی و توفیقات روز افزون شما را در سایه‌ی پربرکت پدران و مادران ارجمندتان از پیشگاه حضرت باری‌تعالی مسئلت داریم .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

 

“هر خانه¬ای که در آن دختر باشد، هر روز دوازده برکت و رحمت از آسمان ارزانی¬اش می¬شود و زیارت فرشتگان از آن خانه قطع نمی¬گردد، در حالی که در هر شبانه روز برای پدر آن دختران عبادت یکسال نوشته می¬شود.”
پیامبراعظم(ص)

لوح تقدیر
سرکار خانم

با سلام و احترام
باتبریک و تهنیت به فاطمیون به مناسبت میلاد با سعادت
کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختران به ویژه به شما دختر عزیز که مزین به حجاب برتر و پوشش اسلامی هستید . امید که زنان و دختران ما بالاخص شما دختر عزیز در تبعیت از سیره ی آن فروغ تابان و مادر عظیم الشأن ایشان بانوی دو عالم دردانه ی نبی اکرم (ص) حضرت فاطمه زهرا(س) الگوی همه عصرها و نسلها در بندگی خدای سبحان ، موفق و مؤید باشید ودر تمامی مراحل زندگی تان به سعادت دو سرای دست یابید .
ضمناً این لوح تقدیر به همراه یک جلد کتاب و یک قواره چادر به رسم یادبود و به میمنت این خجسته روز تقدیم شما می گردد .

معاون اداره کل و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

 

هوالمحبوب

لوح یادبود

با سلام و احترام

باتبریک و تهنیت به فاطمیون به ویژه به شما دختر عزیز که مزین به حجاب برتر و پوشش اسلامی هستید در ایامی که نام بانوی دو عالم دردانه ی نبی اکرم (ص) حضرت فاطمه زهرا(س) نه بر زبانها بلکه در دلها روان است و منش و زندگی آن عنصر تابناک که محور تمام فضیلت های انسانی و ارزشهای والای خلیفه الله در جهان می باشند ، به یقین الگوی کامل برای یک زن مسلمان است .
امید که زنان مسلمان ما در تبعیت از سیره ی آن فروغ تابان موفق و با تأسی از الگوی همه عصرها و نسلها در بندگی خدای سبحان در تمامی مراحل زندگیشان به سعادت دو سرای دست یابند .
ضمناً این لوح یادبود به همراه یک جلد کتاب و یک قواره چادر به رسم یادبود و به میمنت این همنامی خجسته تقدیم شما می گردد .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

 

 

لوح سپاس

سرکار خانم / جناب آقای

با سلام و احترام و تحیات الهی
چه نیکوست گرامیداشت مقام مادر و زن در ایامی که زاد روز دخت بهترین بنده خداحضرت نبی اکرم (ص)، کوثر گران قدر قرآن ، اُم ابیها و صدف پاک یازده گوهر درخشان آسمان ولایت ، حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (س) است .
بی شک گوهر فرهنگ و هنر این مرز و بوم که جوهره ی آن ایمان و جان مایه ی آن عشق است با تلاش مداوم و خستگی ناپذیر هنرمندان و فرهیختگان این عرصه متجلی شده و تابناک باقی خواهد ماند .
جای دارد به خاطر همراهی و حضور صمیمی شما در برگزاری همایش شعر و جشن میلاد حضرت زهرا (س) و بزرگداشت مقام مادر و روز زن تقدیر به عمل آورده و این لوح سپاس به شمااهداء گردد .
امید که همواره سلامتی ، سعادت و بهروزی قرین راهتان باد .

به نام آفریگار مهر آفرین
لوح تقدیر

سرکار خانم

با سلام و تحیات الهی
با تبریک و تهنیت به تمامی مسلمانان جهان بویژه شما بانوان گرامی به مناسبت فرا رسیدن سالروز ولادت بانوی دو عالم ، دُردانه ی خلقت و یاس بی بدیل عصمت حضرت فاطمه زهرا « سلام الله علیها » و تقارن آن با روز تجلیل از مقام زن و مقام شامخ مادر .
امید که زنان مسلمان در زندگی خانوادگی با تأسی از این بانوی گران مهر همسری پاک ، مهربان و همراه در عرصه ی اجتماعی منشأ خیر و برکت و در مسائل عبادی انسانی تقوا پیشه باشند . با اهداء این لوح تقدیر و سپاسگزاری ازهمکاری شما با کمیسیون امور بانوان این فرمانداری ، امید که همواره توفیق ، سلامتی و سربلندی قرین راهتان باد .

معاون استاندار و فرماندار

 

هو المحبوب

لوح سپاس

شاعر محترم ……………………….

با سلام و احترام
با تبریک وتهنیت به مناسبت سالروز ولادت بانوی دو عالم ، دُردانه ی خلقت و یاس بی بدیل عصمت حضرت فاطمه زهرا « سلام الله علیها » و تقارن آن با میلاد ذریه پاکش رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و گرامیداشت هفته تجلیل از مقام شامخ معلم ومقام آسمانی مادر
چه سعادتمندند عالمان ، عارفان و هنرمندان که با حضوردرحرم مقدس علم و هنر ، بوسه بر ضریح زیبای عشق زده و سینه های عطشناک خویش را اززلال دریای معرفت سیراب می کنند.
به نشانه قدرشناسی از تلاش هنرمندانه و ماندگارشما درارسال اشعار لطیف و صمیمی به:
«نخستین همایش شعر  »
ضمن ارج گذاری بر تمامی آثار ارسال شده ، دبیرخانه همایش این لوح سپاس را به خاطر اشعار برگزیده به جنابعالی تقدیم می دارد . امید که درسایه ی مساعی و پشتکار هنرمندانی چون شما ، شاهد رشد وبالندگی دوچندان فرهنگ و هنر ایران اسلامی باشیم . تداوم چنین کامیابی را در تمامی گستره ی زندگی ، برای تان آرزومندیم.

 

سپاس از شما که تا پایان این مطلب همراه ما بودید، از شما دعوت می کنیم جهت مشاهده جلدهای لوح تقدیر سلفونی و گالینگوری و همچینین طرح های جلد لوح تقدیر ترمه به بخش جلد لوح تقدیر مراجعه کنید.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *