متن لوح تقدیر فعالان فرهنگی مساجد

متن لوح تقدیر فعالان فرهنگی مساجد

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز عشق به محمد (ص) یعنی عشق به زیبایی ها، احترام به انسانیت، دعوت مردم به صلح و رحمت و همزیستی مسالمت آمیز.
پابه پای آزادگان جهان و مسلمانان ؛ هنرمندان ، دانشمندان و ورزشکاران، عشق و ارادت خود را به آستان مقدس محمد (ص) پیامبر صلح و رحمت ابراز می دارند.
جناب آقای ……..
معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اقدام عاشقانه شما در ابراز ارادت خود و جامعه فوتبال به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام (ص) در دیدار تیم استقلال با سپاهان حمایت نموده و آن را ارج می نهد. امید است در ظل توجهات خاصه پیامبر گرامی اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع) مؤید و منصور باشید.
تکامل معنوی و معرفتی را در راه اعتلای تبلیغ و ترویج مسائل دینی و قرآنی برای همه خدمت گزاران به ساحت مقدس قرآن کریم مسألت دارد. ان شاء الله که مولا علی ع نگه دارش باشد.
و درسایه ساحت قدسی کلام الله مجید خداوند با لطف و کرم خود ، هر روز از عمر پربرکتش را برگ زرینی نمایددر مسیر خدمت به قرآن حکیم و خاندان عصمت و طهارت ع .
و زحمات شما به تکامل معنوی و معرفتی این عزیز ختم گردد .

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

«این قرآن است که با آن می توانید راه حق را بنگرید و با آن سخن بگویید و به وسیله ی آن بشنوید »
(امیر مومنان ( خطبه: ۱۳۳ نهج البلاغه )

لوح تقدیر

قاری محترم جناب آقای

با سلام و احترام و تحیات الهی
قرآن کریم در شب عزیز قدر بر قلب مطهر رسول مکرم(ص)اسلام نازل شد تا نور بصیرت ، هدایت و رحمت عالمیان باشد و چه سعادتمندند امتی که آیات روحبخش و آسمانی قرآن کریم زمزمه ی عاشقانه خانه ی دلهایشان شود و زندگی سراسر معنوی خود را با عطر آیات الهی تطهیر کنند.
بدینوسیله از جنابعالی به خاطر شرکت و تلاوت آیاتی از قرآن حکیم در محفل جزء خوانی قرآن کریم ویژه ماه مبارک رمضان ، تقدیر به عمل آورده ، این لوح به رسم قدرشناسی به شما اهداء می گردد .
با آرزوی موفقیت روزافزون برای ره پویان راه قرآن ، امید که هر روز از عمر پر برکتتان برگ زرین دیگری از خدمات معنوی شما درسایه ساحت قدسی کلام الله مجید باشد .

امام جمعه و مسوول
شورای فرهنگ عمومی
خرداد ۱۳۹۸

به نام یگانه هنرمند هستی بخش

(قرآن شفا و درمان تمام دردهاست) پیامبر اعظم (ص)

لوح سپاس

سرکار خانم …………………………….
با سلام و احترام

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد ، لازم می داند از شما به خاطر همکاری در نظارت و برگزاری دوازدهمین آزمون سراسری حفظ ، ترجمه و مفاهیم مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بروجرد که همزمان با سراسر کشور در۱۹مهرماه ۱۳۹۲ برگزار شد ، تقدیر به عمل آورده این لوح سپاس را به شما اهداء نماید .
امید که موفقیت روزافزون قرین راه تمامی دلسوزان نظام جمهوری اسلامی و ره پویان راه قرآن کریم باد و هر روز از عمر پر برکتت سرکار عالی در این راه برگ زرین دیگری از خدمات معنوی شما در سایه ساحت قدسی قرآن کریم باشد .

معاون اداره کل و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی
شهرستان – مهر ۱۳۹۲

 

الله جمیل و یحب الجمال

«این قرآن است که با آن می توانید راه حق را بنگرید و با آن سخن بگویید و به وسیله ی آن بشنوید »
(امیر مومنان ( خطبه: ۱۳۳ نهج البلاغه )

لوح سپاس
“سومین جشنواره استانی حافظین ۵ جزء پیوسته قرآن کریم و کار گاه آموزشی مدیرمسوولین مؤسسات قرآنی”

استاد ارجمند جناب آقای…………………..

با سلام و احترام و تحیات الهی
قرآن پرتویی از حُسن ازلی و ابدی باری تعالی و معجزه ی ماندگار آخرین پیام آور وحی ، حضرت محمد مصطفی (ص) است . وآنان که به ساحت مقدس این معجزه ی جاویدخدمت می کنند،شایسته سپاس وارج بسیارند.
با تبریک و تهنیت به مناسبت میلاد باسعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه (س) و آغاز دهه کرامت
بدینوسیله از شما به عنوان داوراین جشنواره تقدیر به عمل آورده و این لوح سپاس به شما اهداء می گردد . امید که همواره موفقیت روزافزون قرین ره پویان راه قرآن کریم باد و هر روز از عمر پر برکت تان برگ زرین دیگری از خدمات معنوی شما درسایه ساحت قدسی کلام الله مجید باشد .

معاون اداره کل و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی
شهرستان – شهریور ۱۳۹۳

 

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان مایه مباهات می داند ضمن ابراز خرسندی از حضور صمیمی حضرتعالی که مسوولیت آموزش شیوه مدیریت اجرایی و مالی در مؤسسات قرآنی را درکارگاه آموزشی مدیر مسوولین مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت استان لرستان در :
جشنواره حافظین ۵ جزء قرآن کریم مؤسسات قرآنی استان لرستان
پذیرفته اید تقدیر به عمل آورده ، امید که درسایه ی حضرت دوست (جل جلاله) دراین سرزمین ولایی هماره پاسداری از قلم و اعتلای فرهنگ غنی و پربار ایران اسلامی در ساحت مقدس کلام الله مجید در زندگی شما به شایستگی درفزون وبه برکت قرآن کریم صحت ، سلامتی و موفقیت قرین راهتان باد .

 

لوح سپاس
مسابقات قرائت قرآن کریم ناحیه سپاه – سال ۱۳۹۱

با سلام و احترام و تحیات الهی

«این قرآن است که با آن می توانید راه حق را بنگرید و با آن سخن بگویید و به وسیله ی آن بشنوید »
(امیر مومنان ( خطبه: ۱۳۳ نهج البلاغه )

قرآن کلام حضرت دوست است ؛ نامه ای است که جبرئیل بر قلب رسول فرود آورد ؛قلبی که مَهبط وحی الهی شد و رسولی که رحمت و مهربانی بود برهمه ی آدمیان .در این میان ،آنان که به ساحت مقدس این معجزه ی جاویدخدمت می کنند،شایسته سپاس وارج بسیارند.
استاد ارجمند جناب آقای قدرت اله باقری قلعه نوئی
با تبریک و تهنیت به مناسبت فرا رسیدن سی و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به مناسبت برگزاری مسابقه قرائت قرآن کریم ناحیه سپاه در سال ۱۳۹۱ بدینوسیله از شما به عنوان داور این مسابقه تقدیر به عمل آورده و این لوح سپاس به شما اهداء می گردد . امید که همواره موفقیت روزافزون قرین ره پویان راه قرآن کریم باد و هر روز از عمر پر برکت تان برگ زرین دیگری از خدمات معنوی شما درسایه ساحت قدسی کلام الله مجید باشد .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
شهرستان – اسفند ۱۳۹۱

 

استاد ارجمند سرکار خانم

با سلام و احترام و تحیات الهی
سعادتمند امتی است که آیات روحبخش و آسمانی قرآن کریم زمزمه ی عاشقانه خانه دلهایشان شود و زندگی سراسر معنوی خود را با عطر آیات الهی تطهیر می کنند. خدمت در مسیر اعتلاء فرهنگ قرآن و عترت از بزرگترین توفیقاتی است که خداوند متعال به بندگان شایسته اش عنایت می کند و چه زیباست در جمع کسانی بودن که اساتید آنان گوی سبقت را ربوده و باقدمهایی شایسته و خداپسندانه در گسترش هنر قرآنی قدم برمی دارند .
دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بروجرد مایه مباهات می داند به خاطر حضور ارزشمند و فعال شما در کتابت آیات قرآن که به مناسبت همایش ملی ترجمه قرآن کریم برگزار گردید این لوح سپاس را به شما اهداء نماید .
امید که موفقیت روزافزون قرین راهتان باد و هر روز از عمر پر برکتتان برگ زرین دیگری از خدمات معنوی در سایه ساحت قدسی کلام الله مجید باشد .

رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی
و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان

 

لوح سپاس

جناب آقای …………………………..
با سلام ، احترام و تحیات الهی
فرهنگ و تمدن های بشری سرشار از برکات مادی و معنوی « وقف » است و در گستره ی کشورهای اسلامی ، این عمل نوع دوستانه را در وجدان و ضمیر آدمی نهفته می دانند و تاریخ و فرهنگ ایرانی با وقف و خیر اندیشی و نیکوکاری همواره آمیخته بوده به طوری که تاریخ و فرهنگ کشور عزیزمان ، نام واقفان را بر جبین خود در اوج ایثار ثبت کرده است .
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بروجرد ، بدینوسیله از جناب عالی که به زیبایی عمل خدا پسندانه وقف را در عمل و اقدامتان متجلی نموده اید ، تقدیر می نماید و امید که این حرکت بایسته و شایسته در ضمیر تمامی مردم ایران بدرخشد .
سلامتی ، سرافرازی و سر بلندی همواره قرین راهتان باد .

معاون فرهنگی و هنری اداره کل
و سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان

 

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مایه مباهات می داند از شما به عنوان:
خادم قرآن در طرح تلاوت نور
کانون فرهنگی و هنری …………… تقدیر به عمل آورده و این لوح سپاس را به شما اهداء نماید .
امید که موفقیت روزافزون قرین راه تمامی دلسوزان نظام جمهوری اسلامی و ره پویان راه قرآن کریم باد و هر روز از عمر پر برکت شما خادم قرآن و عترت ، برگ زرین دیگری از خدمات معنویتان در سایه ساحت قدسی کلام الله مجید باشد .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی
شهرستان

 

لوح تقدیر
استاد ارجمند …………………………..
پژوهشگر گرانسنگ محترم

با سلام ، احترام و تحیات الهی
پژوهندگان عرصه های مختلف علمی بسترسازان پیشبرد و گسترش دانش بشری اند ، بی شک پیشینه ی غنی علمی ، فرهنگی و مذهبی ایران اسلامی وامدار تلاش و پشتکار خستگی ناپذیر مردان و زنان خردمند و دانش پژوهی است که نهال علم و عمل را توأمان در این کشور پرورانده اند.
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ، به نشانه ی قدردانی از تلاش و کوشش بالنده جناب عالی که یکی از مفاخر ارزشمند ، شهر فرزانگان در حوزه علوم قرآنی و دینی هستید ، این لوح تقدیر را به حضرتعالی تقدیم می نماید .
تداوم موفقیت های بیشمار را در تمامی گستره ی زندگی ، برای تان آرزومندیم و امید داریم که همواره صحت ، سلامتی و بهروزی قرین راه پر افتخارتان باد .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی
شهرستان – آذر ۱۳۹۰

 

 

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *