نمونه تنظیم یک دعوت نامه برای همایش

نمونه تنظیم یک دعوت نامه برای همایش

[تاریخ]

نام مستعار آقای / خانم [نام کامل][آدرس محل شرکت یا سربرگ]

نماینده عزیز / آقای خانم [نام خانوادگی]:

این دعوتنامه از طرف شرکت کار آفرینی اخگر آفرین به مظور شرکت در همایشی به منظور دست یابی و به اشتراک گذاری یافته ها و تحقیقات همدیگر و همچنین پیدا کردن راه کار برای توسعه و تحقق یافته ها یکدیگر و تعالی بخشیدن به ثمرات یافته های هم می باشد:

شرکت کار آفرینی اخگر آفرین نوشتم که شما را دعوت به صحبت در رویداد شام می کند که ما قصد داریم هفته […………..] را در [……………] برگزار کنیم. تمرکز این رویداد، حمایت فدرال از علم و فناوری است و اینکه چگونه دانشمندان می توانند نقش مهمی در مسائل سیاست فدرال بازی کنند.

شرکت کارآفرینی اخگر آفرین یک سازمان غیر انتفاعی آموزشی و علمی است که همایشی را به منظور پیشبرد شرکت شیمیایی و متخصصین آن، تأسیس کرده است. ۱۶۱،۰۰۰ نفر از محققان و مهندسان شیمی در صنعت، دانشگاه ها، دولت و مشاوره مشغول به کار هستند. بخش [……….] محلی که نماینده حدود [………] عضو است، میزبان نشست های ماهانه در زمینه موضوعات فنی و عمومی می باشد، خبرنامه را منتشر می کند و فعالیت های دیگری مانند جوایز در زمینه آموزش و هفته ملی شیمی را حمایت می کند. بسیاری از اعضای ما برای [درج صنعت عمده یا کارفرمای دانشگاهی] کار می کنند. لذا بدین منظور دعوت نامه ای با همین مضمون برای شما ارسال می شود .که بصورت ایمیلی هم مضمون این دعوت نامه که در آن نام محل و زمان و مکان برگزاری همایش قید شده است .

بخش بسیار علاقه مند به مسائل مربوط به سیاست های عمومی است که متخصصان شیمیایی و مهندسان شیمی را تحت تاثیر قرار می دهد و به دنبال یک منبع فنی برای شما و دیگر قانون گذاران منطقه می باشد. بر این اساس، اگر دیدگاه خود را در مورد حمایت فدرال برای مسائل مربوط به تحقیق و توسعه و آموزش علمی به اشتراک بگذارید، خوشحال خواهیم شد. به طور خاص، ما می خواهیم درباره […………] بحث کنیم.

در پایان از شما انتظار داریم که با دریافت این دعوت نامه ضمن اعلام آمادگی خود برای شرکت در آن معلومات و یافته های علمی و پژوهشی خود را جهت بروزرسانی و همگام سازی با سایر شرکت کنندگان در همایش بصورت یک نسخه الکترونیکی و نوشتاری همراه داشته باشید ضمناً ضیافت شام هم به همراه مراسم برگزار می شود . لطفاً در صورت عدم حضور در همایش به محض دریافت دعوت نامه مراسم عدم حضور خود را به ما اطلاع دهید .

 

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *