پرسش های متداول در زمینه نحوه انتخاب و ارسال کارت عروسی 

پرسش های متداول در زمینه نحوه انتخاب و ارسال کارت عروسی

قبل از کامل کردن سفارش، کارت نمونه را ارائه می دهید؟
ما با ارائه کارت نمونه، کسب و کار را انجام نمی دهیم، چرا که تمام کارت ها در برابر سفارش تولید می شوند، زمانی که مشتری سفارش را قرار می دهد، ما برای فرایند تولید می رویم. بنابراین ما کارت های نمونه را برای حمل نگه نداریم.
۲. آیا خدمات چاپی را ارائه می دهید؟
بله، ما کارت هایی را با چاپ ارائه می دهیم. متن را می توان در جوهر، فویل و با استفاده از فرایند ترموگرافی چاپ کرد.
۳. چقدر زمان برای مراحل کامل برای سفارش وجود دارد؟
هنگامی که مشتری تأییدیه را تأیید و پس از تأیید پرداخت، ما باید روند چاپ را آغاز کنیم و کارتها را در ده روز کاری تحویل دهیم. سپس کارت ها را می توان در عرض سه تا چهار روز حمل کرد، که در آن درب تحویل داده می شود.
۴. کدام سرویس های پیک را برای حمل و نقل پیشنهاد می کنید؟
ما حمل را از طریق DHL، پیک یو پی اس و فدرال اکسپرس خواهیم کرد. تمام حمل و نقل در جعبه های کارتن ساخته می شود. پس از ارسال، ما باید شماره ردیابی را به شما ایمیل بزنیم تا بتوانید بسته خود را در سراسر جهان پیگیری کنید.
۵. آیا شما کارت هایی مانند Rsvp اضافه می کنید، از کارت های شما متشکرم؟
بله، ما طیف گسترده ای از تاریخ را ذخیره می کنیم. کارت، کارت RSVP، کارت با تشکر از شما، کارت محل، کارت پذیرش، کارت Sangeet، کوکتل کارت، کارت Mehandi و غیره
۶. آیا نمونه های متنی کارت های افزونه را ارائه می دهید؟
لطفا لینک (لینک) را برای لینک نمونه متن مراجعه کنید.
۷. گزینه های فونت برای کارت عروسی من چیست؟
در دعوت عروسی، معمولا فونت اسکریپت استفاده می شود. ما می توانیم اثبات متن را در فونت های مناسب بر اساس انتخاب شما آماده کنیم و به شما برای تصویب به جلو برسانیم. اصلاحات ممکن است تا زمان رضایت شما ارسال شوند. ما می توانیم کارت ها را در تمام زبان هایی مانند انگلیسی، تامیل، هندی، گجراتی، کانادها، تلوگو، مالایی، آلمانی، فرانسوی و غیره چاپ کنیم. در صورتی که شما در فونت بسیار خاص هستید که در صفحه ذکر نشده است، همیشه می توانید بگویید ما نام فونت (A فایل فونت را به عنوان پیوست با ایمیل ارسال کردیم)، اما باید برای چاپ (یعنی) چاپ با کیفیت مناسب باشد.
۸. روش اثبات اثبات چیست؟
شما می توانید فرمها را در فایل اسناد Word به ما برای شناسه ایمیل (یا ما) ارسال کنید، متن را می توان اسکن کرد و برای ما یک پیوست ارسال کرد؛ ما مدارک را آماده می کنیم و برای تأیید به عنوان یک فایل پی دی اف آن را برای شما ارسال می کنیم. شما می توانید اصلاح ها را با ایمیل انجام دهید و تأیید کنید. پس از تایید اثبات، ما باید روند چاپ را آغاز کنیم.
۹. آیا می توانید به من پیشنهادات، اصطلاحات، علامت ها، آرم ها برای سفارش بدهید؟
شما می توانید متن مناسب برای کارت خود را با فونت مربوط به آرم مربوطه لینک و همانطور که در زیر مشخص شده است.
۱۰. چگونه کارت را پس از انتخاب کارت سفارش دهید؟
شما می توانید یک کارت از لیست میزبان را انتخاب کنید و در ابتدا با ما برای ادامه رزرو رزرو ثبت نام کنید. پس از ثبت نام، می توانید کارت را با مقدار مورد نیاز و سایر جزئیات رزرو کنید.
۱۱. آیا می توانم در صفحه کارت اضافه کنم؟
شما می توانید جای اضافی را به کارت خود اضافه کنید. اتهامات درج و هزینه های چاپ اضافی خواهد بود.
۱۲. آیا می توانم کارت را برای هر رویداد دیگر، به غیر از عروسی، انتخاب کنم؟
بله، شما می توانید هر کارت را برای هر زمان انتخاب کنید. در این مورد، شما باید متن را به عنوان یک سند Word بفرستید تا بتوانیم اثبات را تهیه کنیم و آن را برای تأیید ارسال کنیم.
۱۳. آیا من مجبور به پرداخت مالیات / عوارض / وظایف اضافی دیگر هستم؟
بله، وظایف سفارشی مالیات بر ارزش افزوده، هزینه های محلی و هر گونه اتهاماتی که توسط بانکی ارسال می شود، توسط شما پرداخت می شود (قابل اجرا). به عنوان کشورهای مختلف هزینه های مختلفی برای مالیات بر ارزش افزوده / وظایف سفارشی / سایر مالیات ها داریم، ما نمی توانیم هزینه های وظایف یا مالیات حمل و نقل خارج از هند را محاسبه کنیم.
۱۴. چگونه می توانم کارت های Arangetram را سفارش دهم؟
شما می توانید با ما دعوت نامه Arangetram و بخش بروشور Arangetram را در وب سایت ما مشاهده کنید. برای مشخص کردن مقدار کارت، تعداد صفحات و سایر جزئیات، روی گزینه سفارشی Ikon در کنار کارت کلیک کنید. شخصی مراقبت از مشتری شما را به شما پیشنهاد می کند. پس از تایید نقل قول، می توانید گراف های عکس را با وضوح ۳۰۰ دسی بل با یک اندازه فایل مناسب برای ارسال بر روی ایمیل ما و متن به عنوان یک سند Word بفرستید ما باید مدارک را آماده کرده و برای تأیید آن را برای شما ارسال کنیم. تصحیح می تواند به عقب برگردد، تا اثبات نهایی تأیید شود. پس از تایید اثبات نهایی، ما باید روند چاپ را آغاز کنیم.این دعوت نامه ها و بروشورهای Arangetram کاملا سفارشی شده اند.
۱۵. چگونه از طریق آنلاین پرداخت می کنیم؟
پس از اتمام تمام انتخابهای شما، می توانید گزینه هزینه مشاهده را مشاهده کنید تا کل انتخاب کارت ها را با قیمت ها و هزینه حمل و نقل مشاهده کنید. سپس بر روی نماد پرداخت کلیک کنید که به دروازه پرداخت آنلاین پرداخت می شود که از طریق آن پرداخت می تواند در عرض چند دقیقه انجام شود. پس از تأیید پرداخت، ما باید فرایند تولید را آغاز کنیم.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *