متن لوح تقدیر مسابقه کتابخوانی

متن لوح تقدیر مسابقه کتابخوانی

در این مقاله تعدادی متن لوح تقدیر مسابقه کتابخوانی خام برای شما آماده کرده ایم، اما قبل از آن بد نیست کمی در مورد اهمیت کتابخوانی صحبتی با شما داشته باشیم. همانطور که شما هم میدانید بیشتر کشورهایی که پیشرفت کرده اند و یا در حال پیشرفت هستند و در امور خود مخصوصا فرهنگی و اجتماعی در وضعیت خوبی قرار گرفته اند در واقع در علم و دانش از بقیه سر آمد تر شده اند و این آگاهی و رشد با کتابخوانی و مطالعه حاصل شده است .

باید گفت همانطور که بدن انسان به آب و غذا نیاز دارد به همان اندازه نیز به مطالعه و کتابخوانی نیاز دارد تا حداقل بتواند از تاریخ، فرهنگ و جامعه خود اطلاعاتی به دست بیاورد و ارتباط خوبی با اجتماع برقرار کند.

پس بنابراین متن لوح تقدیر مسابقه کتابخوانی که برای این مسابقات مورد استفاده قرار میگیرد باید خود دارای بخش های علمی و ادبی باشد زیرا با مخاطب کتابخوان سر و کار دارد و این مخاطب حساس به استفاده از واژه ها و کلمه هاست .در ادامه تعدادی متن مسابقه کتابخوانی خام برای شما آماده کرده ایم :

 

(لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق)
(هرکس که با کتابها آرامش یابد . راحتی و آسایش از او سلب نمی گردد.)
“حضرت علی (ع) “

لوح سپاس

بیست و پنجمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی
با شعار «آینده روشن با خانواده کتابخوان» گرامی باد

سرکار خانم / جناب آقای

با سلام و احترام و تحیات الهی
در این نظام که بارزترین وجه هویت آن “فرهنگ” است ، همت ورزیدن در راه گسترش فرهنگ مطالعه ، کتاب و کتابخوانی انسانی ترین و فاخرترین حضور در عرصه ی مشارکت جمعی است .
بیست و پنجمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ، ما را بر آن داشت ، تا از شما به خاطر حضور فعال ، مستمر و همکاری دلسوزانه با انجمن ادبی  که با محوریت گسترش فرهنگ، ادب و ارتقاء فرهنگ مکتوب و نوشتاری در شهرستان ، توانسته با مشارکت و همت شما اعضاء محترم ، قدمهای مثبتی را بردارد ، تقدیر به عمل آورده و این لوح سپاس به شما تقدیم گردد .
امید که در سایه آن رب لایزال ، خورشید عشق به کتاب ، مطالعه و کسب علم در ضمیر روشن همه آحاد مردم بالاخص نوجوانان و جوانان این مرز و بوم طلوع و همواره درخشان و هرگز افول نکند .
توفیق روز افزون همراه صحت ، سلامتی قرین راهتان باد .

معاون مدیر کل و رییس
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان

 

(لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق)
(کتابخوانی باید در جامعه ترویج شود و این کاربر عهده همه دستگاه هایی است که در این زمینه مسوولند )
“مقام معظم رهبری”

لوح سپاس

سرکار خانم / جناب آقای

با سلام و احترام و تحیات الهی
یکی از ارزشهای بسیار زیبا و جمیل دین مبین اسلام فرهنگ انفاق ، خیر اندیشی ، نیکوکاری و تلاش در جهت خیر مردم و جامعه است که اثرات فرهنگی اجتماعی و اخلاقی آن تا نسل ها مانا و ماندگار خواهد ماند .
و در این نظام که بارزترین وجه هویت آن “فرهنگ” است ، همت ورزیدن در راه گسترش فرهنگ مطالعه ، کتاب و کتابخوانی انسانی ترین و فاخرترین حضور در عرصه ی مشارکت جمعی است .
آغاز سالی پر تلاش ما را بر آن داشت تا از شما به خاطر حضور فعال ، مستمر و همکاری دلسوزانه با انجمن کتابخانه های عمومی و کمیته نهضت مطالعه مفید که با محوریت گسترش فرهنگ کتابخوانی و ارتقاء فرهنگ مطالعه مفید در شهرستان بروجرد در سال ۱۳۹۱ توانست قدمهای مثبتی را بردارد ، تقدیر به عمل آورده و این لوح سپاس به شما تقدیم گردد .
امید که در سایه آن رب لایزال ، خورشید عشق به کتاب ، مطالعه و کسب علم در ضمیر روشن همه آحاد مردم بالاخص نوجوانان و جوانان این مرز و بوم طلوع و همواره درخشان و هرگز افول نکند .
توفیق روز افزون همراه صحت ، سلامتی قرین راهتان باد .

 رییس انجمن کتابخانه های عمومی وکمیته نهضت مطالعه مفید شهرستان

 

(لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق)

لوح سپاس

با سلام و احترام و تحیات الهی
یکی از ارزشهای بسیار زیبا و جمیل دین مبین اسلام فرهنگ انفاق ، خیر اندیشی ، نیکوکاری و سخاوت است که اثرات فرهنگی اجتماعی و اخلاقی آن تا نسل ها مانا و ماندگار خواهد ماند .
۲۵آبان ماه روز کتاب و کتابخوانی نوزدهمین هفته کتاب جمهوری اسلامی فرصتی شد تا از حضرتعالی به خاطر حسن مساعی و تلاشی که در جهت گسترش کتابخانه ها و ایجاد فضایی برای کسب علم و دانش نموده اید ، تقدیر به عمل آورده و این لوح سپاس به شما تقدیم گردد .
ضمن آرزوی تدوام سربلندی در تمامی گستره زندگی پر بارتان امید که این حرکت بایسته و شایسته شما و همدلی ، همیاریتان در عرصه ی فرهنگی در جهت اعتلا و اشاعه فرهنگ غنی اسلامی همواره پایدار بوده و هر روز شاهد شکوفایی ادب ، هنر و فرهنگ ایران اسلامی بالاخص در شهر فرهنگی باشیم .
توفیق روز افزون و سرافرازی همواره قرین راهتان باد .

رییس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان

به نام رب لوح و قلم
من لم یشکر المخلوق ، لم یشکر الخالق

لوح تقدیر

جناب آقای

با سلام و احترام و تحیات الهی

اگر فرهنگ و هنر این استان می رود تا جایگاه واقعی خود را بیابد و راه رشد و تعالی را بپیماید ، بی شک مرهون اهتمام بی دریغ و زحمات بی شائبه دلسوزان و دلسوختگان این عرصه می باشد که با خون دل کوشیدند ضمن ارتقاء هنر و فرهنگ ، موجب شکوفایی استعداد ها و ذهنهای خلاق نسل جوان این خطه شوند و بوستان فکر و اندیشه را گل آرایی و پر شکوفه نمایند .
همکار گرامی جناب آقای عباس طلایی جای دارد ، در سال «همت مضاعف و کار مضاعف » و هفته گرامیداشت کتاب به رسم قدرشناسی و ارج گذاری بر زحمات بی دریغ ، دلسوزانه و تلاش بی مدعا شما در طول سی سال خدمت صادقانه که ثمرات آن در دفتر تاریخ کتابخانه های عمومی شهرستان باقی مانده است از مساعی ارزشمند تان در راه فرهنگ مکتوب تقدیر به عمل آید .
امید که درسایه معجزه ی ماندگار پیامبر( ص) ،سلامتی ، سرافرازی و سر بلندی همواره قرین راهتان باد .

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسالامی
و دبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان

 

 

(لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق)

لوح سپاس

 

با سلام و احترام و تحیات الهی
کوشش جناب عالی در امر تحقیق و تألیف کتاب: “بررسی تحولات روزنامه نگاری در سالهای ۱۳۲۳-۱۳۲۶ ” گواه بر توانمندی و توجه شما در عرصه ی فعالیت های ارزشمند فرهنگی و از یکسو و عمل به وظیفه ی خطیر پژوهش در زمینه ثبت تاریخ غنی و ارزشمند از دیگر سو ست .
۲۵آبان ماه روز کتاب و کتابخوانی نوزدهمین هفته کتاب جمهوری اسلامی فرصتی شد تا از حضرتعالی به خاطر سالها تلاش و پایداری تان در گسترش فرهنگ و ادب ایران اسلامی ، تقدیر به عمل آورده و این لوح سپاس به شما تقدیم گردد .
ضمن آرزوی تدوام سربلندی در تمامی گستره زندگی پر بارتان امید که این حرکت بایسته و شایسته شما در جهت اعتلا و اشاعه فرهنگ غنی اسلامی همواره پایدار بوده و هر روز شاهد شکوفایی ادب ، هنر و فرهنگ ایران اسلامی بالاخص در شهر فرهنگی بروجرد باشیم .
توفیق روز افزون و سرافرازی همواره قرین راهتان باد .

و رییس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان

 

ممنونیم از شما که تا پایان مقاله متن لوح تقدیر مسابقه کتابخوانی همراه ما بودید . خوشحال می شویم که از نظرات و یا متن های پیشنهادی شما مطلع شویم تا بتوانیم در مقالات بعدی اعمال کنیم.همچنین از شما دعوت می کنیم از مطلب متن لوح تقدیر هنری که در حوزه های مرتبط با همین مقاله است دیدن کنید .

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *