لوح تقدیر قرآنی لایه باز رایگان

لوح تقدیر قرآنی لایه باز رایگان

با توجه به مقاله متن لوح تقدیر فعالان فرهنگی مساجد طرح لوح تقدیر قرآنی لایه باز رایگان از مجموعه طرح های ارائه شده در فروشگاه نگارخانه به صورت کاملا رایگان می باشد که هدف از این اقدام رفاه حال شما بازدید کنندگان گرامی است . شما می توانید جهت دانلود طرح از دکمه زیر استفاده نموده و طرح مربوطه را به صورت لایه باز دریافت نمائید .

 

دانلود رایگان طرح 

توضیحاتی در خصوص طرح لوح تقدیر لایه باز

در این طرح بیشتر ااز رنگ سبز استفاده شده که همیشه سمبل پاکی و هماهنگی بوده و با موضوعی که دارد کاملا مرتبط است.

در بالای طرح از نقوش اسلیمی رنگ فسفری و قرمز به صورت ترکیبی استفاده شده و پس زمینه لوح تقدیر نیز رنگ کرم که کاملا با سبز استفاده شده هماهنگی و همخوانی دارد به کار برده شده است .

فونت نوشته لوح سپاس در بالای طرح از نوع دیما بوده که در رده فونت های شکسته جدید به شمار می آید . در میانه نوشته ها یک خطبه از امیرالمومنین(ع) نقش بسته که طراح برای ایجاد تمایز از فونت ب نازنین استفاده کرده است .

نوشته اصلی نیز فونت ایران نستعلیغ بوده و سالهاست در طرح های مختلف ایرانی اسلامی مورد استفاده قرار میگیرد. لازم به ذکر است اگر هر کدام از فونت های به کار گرفته شده که در دسترس شما نیست ایمیل خود را در قسمت نظرات درج کنید تا همکاران ما به صورت رایگان برای شما ارسال کنند .

هدف ما این است که مانند طرح لوح تقدیر قرآنی لایه باز رایگان که در این بخش برای شما قرار دادیم طرح های دیگری نیز در کیفیت قابل قبول برای شما آماده نمائیم. خوشحال می شویم تا با نظرات خود در ادامه این راه یاری نمائید.

0 پاسخ

ثبت دیدگاه

مایل به ملحق شدن به بحث هستید ؟
به ما بپیوندید !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *